ASNORM

Kuruluş / Tarihçesi

Samco GmbH ( www.samco.com.de) ve As-Ka GmbH (www.as-ka.de) den sonra kurulan Asnorm Ltd. Şti. (www.asnorm.com) bir çolakoğlu aile şirketidir

Kuruluş amacı aydınlatma,ısıtma-soğutma, solar ürünler, yılbaşı süsleri,mobilya vb. ürünlerin ithalat ve ihracatını gerçekleştirmek olan Asnorm`un bu ürünleri; başta Avrupa olmak üzere Türkiye, Rusya, Türk cumhuriyetleri ile Asya pazarlarına ihraç edilmektedir.
Asnorm, 2013 yılında dünyanın en büyük aydınlatma firmalarından GLOBO firmasının (www.globo-lighting.com) Türkiye distibütörlüğünü de alarak kapasitesini artırarak büyümüştür. Asnorm, aydınlatma konusunda uzman personeli ve ürünlerinin kalitesiyle beğeni toplayarak kısa sürede birçok noktaya ürünlerini pazarlama imkanı bulmuştur.
Türkiye`ye kaliteli ürünler sunmak için Çin de şirket kuran Asnorm, uluslararası kalite standardı ve denetime sahip elektrikli şömine, vantilatörler, bahçe solar ürünleri, yılbaşı süsleri, mobilya ve nalburiye ekipmanları gibi ürünleri ithal etmektedir. Bu sayede dünyanın en büyük zincir marketlerine ürün tedarik eden firmalar arasına giren Asnorm; başarılı ürün stratejisiyle yakaladığı kalite - fiyat dengesi sayesinde, Türkiye`nin en büyük zincir marketlerinden çok satılan ve beğenilen ürün portföyüne sahiptir.
Asnorm, teknolojiyi takip eden yenilikçi anlayışı ile her yıl ürün portföyüne yeni ürünler katarak başarıyla büyümeye devam etmektedir.